Kötü Yol Pavyonu.

yoksa sen benim annem misin payyon gülü

Zaman az öte gittiği zaman, gölge boyu en uzun boyuna ulaşmıştır. Görsellik en önemli şey olduğundan beri silah icat olmuş, mertlik bozulmuştur. Kahpeler can sıkıntısından öldürülmeye, kendini iyi pazarlamayı bilen orosbular ise baş tacı edilmeye başlanmıştır. Yerel kaynaklardan aldığımız bilgilerle, yabancı kaynaklardan aldığımız bilgileri “Google analytics” ile şöyle bir analiz edince ortaya şu sonuçlar çıkıyor; evet orosbular kocalarımızı çalıyor. Gerçi Google’a gerek de yoktu ama işte sayısal değerler önemli şeyler. Terim sayısı için mesela sayılara ihtiyacımız var ortalamalara gelince onlar her zaman kolaydır. Bir de ben Google ‘i severim ondan bahsediyorum kendisinden şimdi. Adı geçsin ki ona olan sevgimi anlasın.

Fikrimdeki şeylerin zikrimde olduğunu şöyle bir zihnimden geçirince ortaya şu sonuç çıkıyor; 4 senedir yapılan tıklamalar bize epey değer kazandırmış. İvmemiz çok yüksek ve şirket hisselerimizin değeri her geçen gün artıyor. Ekonomi okuyan kadınlardan her zaman nefret etmişimdir. Ben okumadım ama ekonomi yapmak tutumlu doğamın bir gereği olmakla beraber, uzun cümleler kurma sanatını konuşurken de başarıyla gerçekleştirebildiğimi belirtmek isterim. Saygılarımı arz ederken sevgilerimi göstermek konusunda da gayet başarılı olabilirim.

He bir de Sevgili Google;

Benim yazdığım şeylerle etiket kelimelerim içerik olarak birbirine hiç uyuşmuyor bunu benden duymanı istiyorum. Kafa karıştırıp beyni uyuşturan şeyler yazmayı severim ve karanlıkta eğer üç kişiden biriysem ne başta ne de sonda gitmeyi istemem ortada olmak tercihimdir bunu da bilmeni isterim. İlk olarak da sana söylüyorum. Neden öyle olduğu konusunda da bilmem ki, daha güvenli geliyor herhalde. Öndekini büyük canavarlar yer ya da bubi tuzaklarina yakalanır, olmadı göremediği bir çukura düşer. Arkadakini de inlerinden çıkan büyük canavarlar yer ya da arkadaki bubi tuzaklarına yakalanır. Çukura pek düşmez belki ama ortadaki başına kötü şey gelebilme olasılığı en az olandır bence.

öptüm anam.

Reklamlar

One Comment on “Kötü Yol Pavyonu.”

  1. nullcomplex dedi ki:


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s